S. Lozoraičio g. 13, Garliava,
LT- 53226, Kauno raj.
Tel. +370 37 55 12 55
Fax. +370 37 55 12 55

Mieli moksleiviai, mokytojai ir tėveliai,

2012/2013 m.m. mūsų gimnazijoje startavo projektas „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“, kurio dėka Profesinio informavimo taško vykdytą veiklą tęs Karjeros ugdymo centras. Mūsų šalyje karjeros sąvoka yra suvokiama, kaip visą gyvenimą trunkanti asmeniui ir visuomenei reikšmingų asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo patirčių seka. Į karjeros ugdymui sąvoką yra įtraukiama kryptinga ugdymo (-si) veikla, kompetencijų ugdymas.

Įkurtame Karjeros ugdymo centre (412 kab.) dirba dvi karjeros koordinatorės: Daiva Kadauskytė, Birutė Grevienė, kurios padės gimnazijos mokiniams tinkamai apsispręsti renkantis būsimą profesiją bei ruošiantis karjerai įgyti įvairių savęs pažinimo, karjeros planavimo, karjeros įgyvendinimo kompetencijų, sąmoningai pasirinkti švietimo ir užimtumo galimybes, išbandyti savo gabumus praktinėje veikloje. Didelį vaidmenį čia atliks pačių mokinių motyvacija imtis konkrečių ir aktyvių savišvietos veiksmų, nes gimnazijoje nestigs informacijos apie karjeros galimybes bei studijų programas, pažintinių ekskursijų į profesines mokyklas, kolegijas ir universitetus, vyks konsultacijos, susitikimai su atstovais iš įvairių darbo institucijų ir kita ugdomoji veikla, kuri bus integruojama į mokomuosius dalykus.

Karjeros ugdymo centras nuolat sistemins ir atnaujins informaciją apie įvairių profesijų pasirinkimo aspektus, profesijų turinį, reikalavimus asmeninėms savybėms, studijų programas, jų paklausą, studijų kainas, situaciją darbo rinkoje, atskirų profesijų atstovų vidutinį darbo užmokestį ir kt.

Visą informaciją apie karjeros galimybes Jūs rasite stende, prie mokytojų kambario, taip pat bibliotekoje, gimnazijos internetinėje svetainėje “Karjeros ugdymo centras” arba būsite informuoti tiesiogiai bei elektroniniu paštu.

Karjeros ugdymo centre kviečiami lankytis ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, mokinių tėveliai. Norėdami susitarti dėl užsiėmimo ar užduoti rūpimą klausimą galite kreiptis tiesiogiai į karjeros koordinatores arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2014/2015 m.m. gimnazijoje karjeros ugdymo centre dirba karjeros koordinatorė Birutė Grevienė. Dėl individualių konsultacijų moksleiviams, kitos pagalbos profesinio informavimo ir karjeros klausimais prašom kreiptis pirmadieniais 15.15 - 16.00  ir  trečiadieniais 14.20 - 15.00 (kab. Nr. 228) arba rašykite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Daugiau informacijos apie ugdymą karjerai gimnazijoje rasite čia.

Tikimės malonaus bendradarbiavimo!

Karjeros paslaugų teikimo įstatyminė bazė:

• Profesinio orientavimo vykdymo tvarkos APRAŠAS (patvirtintas LR švietimo ir mokslo ministro ir LR socialinės apsaugos ir darbo ministro 2012 m. liepos 4 d. įsakymu Nr. V- 1090/A1-314);
  • Bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų ugdymo karjerai MODELIS;
  • Ugdymo karjerai PROGRAMA (2012 m.);
  • LR Švietimo ir mokslo ministerijos informacinis biuletenis, Studentų priėmimas į aukštąsias mokyklas, Nr. 5, (2012 m., spalis);
  • LR Švietimo ir mokslo ministerijos informacinis biuletenis, Universitetinės studijos, Nr. 5.2, (2012 m., spalis);
  • LR Švietimo ir mokslo ministerijos informacinis biuletenis, Koleginės studijos, Nr. 5.1, (2012 m., spalis).
    „Ugdymo karjerai programa“, patvirtinta Švietimo ir mokslo ministro įsakymu Nr. V-72, 2014-01-15