Projekto pavadinimas: NeVE Art/action: Creating a common feeling among teenagers for a New Vision of Europe/Bendro jausmo kūrimas tarp paauglių dėl Naujos Europos vizijos.

Paraiškos Nr.: 2023-1-IT02-KA220-SCH-000151840

Projektas skirtas:  Tikslas yra padėti mokiniams priimti savo mąstymo ir aplinkos suvokimo pokyčius per 3 projekto metus , kuriant savo ir bendras skaitomų tekstų apie Šv.Pranciškų interpretacijas, kad galėtų jas palyginti ir būti protagonistais Europoje bei  tėvynėje.

Mūsų projekto centre - archetipinė šventojo Pranciškaus figūra. Ante litteram ekologas irgyvūnų teisių gynėjas, lyčių lygybės šalininkas, pacifistas, įtraukties, įvairovės ir negalios šalininkas, patyręs tikrą tarptautinę dimensiją.

eTwinning projektas  "Laisvės gynėjai ir jų slapyvardžių kilmė“. "Freedom fighters and origin of their nicknames".

Mokytojai – K.Grigaitė-Bliūmienė, J.Sipavičienė

Projektas skirtas: ištirti laisvės kovotojų/partizanų istoriją Europos šalyse ir jų slapyvardžių kilmę per toleranciją didvyriams.

eTwinning projektas  "Netipinė aplinka ir vaikų kūrybiškumo plėtotė“. "Atypical environment and the development of children's creativity".

Mokytojai – K.Grigaitė-Bliūmienė, A.Vitkauskienė, J.Sipavičienė

Projektas skirtas: įgalinti vaikų/mokinių kūrybiškumą netipinėse aplinkose (netipinės, netradicinės aplinkos skatina vaikus/mokinius veikti netradiciškai, stimuliuoja jų kūrybiškumą, o pedagogus įgalina taikyti netradicinius metodus), ugdyti kritinį mąstymą, tarptautiškumą, kalbų ir IKT ir kitų kompetencijų ugdymą.

eTwinning projektas „ Mūsų gamta – mūsų kuriama ateitis“/Make it happen: our nature, our future“

Projektas skirtas: Industrializacija ir urbanizacija sukelia sparčius pasaulio pokyčius, kuriuos sukelia žmonės. Buvo pastebėta, kad šis pokytis iš pradžių prisidėjo prie žmonių gerovės didėjimo, tačiau laikui bėgant padarė didelę žalą pasaulio ekologinei sistemai. Siekiant pašalinti industrializacijos ir urbanizacijos sukeltas ekologines problemas, pasiūlytas tvarios plėtros modelis. Darnaus vystymosi samprata visuotinai pripažįstama kaip aplinkos, žmonių ir ekonomikos derinimas, vadovaujantis draugiško gamtai požiūriu. Šiame projekte vykdytos veiklos padėjo mokiniams geriau suprasti darnaus vystymosi idėją, išsiugdyti kritinį mąstymą bei tapti draugiškesniais gamtai.

1. ES INVESTICIJŲ PROJEKTAS „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“
  2. ESFA projektas „SAUGIOS ELEKTRONINĖS ERDVĖS VAIKAMS KŪRIMAS"
  3. eTwinning projektas Persual in the shade of an old tree/Alyvuogių medžiai ir jų reikšmė biologijos, ekologijos, ekonomikos, istorijos ir literatūriniame kontekste (2020-2021)
  4. eTwinning projektas „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“/World Universities to Schools“ (nuo 2018)