Atranką į simuliacinį žaidimą „Kaip veikia NATO?“ laimėjo mūsų gimnazijos mokiniai

Respublikos užsienio reikalų ministerija kvietė Lietuvos moksleivius dalyvauti seminare – simuliaciniame žaidime „Kaip veikia NATO?“, kuris vyks 2013 m. gruodžio 5 d. Užsienio reikalų ministerijoje, Vilniuje.

Tarp 28 Lietuvos moksleivių atranką laimėjo ir pakviesti į renginį ir 2 mūsų gimnazijos mokiniai:  Gabrielė Vilkaitė (ID klasė), Matijošaitis Tadas (IID klasė).

Seminaro metu dalyviai sužinos ne tik pagrindinius NATO veiklos principus, struktūrą, funkcijas, bet ir gaus itin svarbios, aktualios informacijos iš šių dienų realijų. Skaityti pranešimus atvyks šios srities ekspertai. Vėliau gautas teorines žinias dalyviai galės panaudoti praktiniame seminaro etape – simuliaciniame žaidime, kurio metu bus imituojama Šiaurės Atlanto Tarybos veikla. Žaidimo metu dalyvaujantieji turės imituoti paskirtų NATO narių atstovų darbą, sprendžiant tam tikrą krizę ir iškilusias problemas. Kiekvienas iš jų turės ginti „savo“ šalies interesus, juos derinti su viso regiono valstybių atstovų nuomonėmis.

Organizatoriai žada dalyviams puikią nuotaiką ir neišdildomus įspūdžius. Linkime Gabrielei ir Tadui sėkmės ir lauksime atsiliepimų apie renginį.

Geografijos mokytoja Zita Talutienė