Teatro šventė „Nenuoramos - 2014“ Ukmergėje

2014 m. kovo 29-30 dienomis (ir vieną naktį) jau penktą kartą gimnazijos teatro studijos „Kvietimas“ moksleiviai dalyvavo vaikų ir jaunimo teatrų šventėje Ukmergės kultūros centre. Šįkart galėjome stebėti moksleivių spektaklius iš Šiaulių, Plungės, Rokiškio, Molėtų, Tauragės ir Ukmergės miestų. Mes parodėme atnaujintą spektaklį „Karnelės iš peklos“ pagal lietuvių liaudies pasaką. Tarp spektaklių vyko ir linksmosios pertraukėlės, veikė spaudos klubas, teatrų prisistatymo-pažinčių vakaras „Laiko mašina“, naktinė diskoteka ir kt.. Spėjome užkopti ir ant nuostabaus grožio Ukmergės senojo piliakalnio, pasivaikščioti senamiestyje.

Įspūdžius grįžtant namo trumpai užrašėme. Keletas minčių:
„Teatrų šventė – tai nauji veidai, nauji žmonės, charakteriai, spektakliai, idėjos... Įdomu stebėti kitų teatrų pasirodymus, suvokti, ką jie bando mums pasakyti, palyginti, kiek esame užaugę mes patys. Man teatrų šventė – tai atradimų, šypsenų bei skaudančios gerklės (nuo juoko) metas“. (Martyna M.)

„Teatrai – nepakartojami, žmonės - paprasti“.(Vaiva J.)

„„Nenuoramose“ patiko bendrauti, valgyti, žiūrėti spektaklius. Geriausias mano nuomone - tauragiškių. Diskoteka buvo fantastiška, nes visi draugiški“. (Martynas Z.)

„Buvo labai linksma, geri spektakliai, gera kompanija“. (Benas V.)

„Man labai patiko ši išvyka su mūsų teatru. Ne tik pamačiau daug naujų vietų, bet ir nuostabius spektaklius. Susipažinau su šiltais ir draugiškais žmonėmis. Smagi patirtis! Galima žiūrėti į kitų teatrų klaidas ir pritaikyti sau“. (Evelina)

„Spektakliai tobuli!!! Nuostabi kompanija! Ypač patiko diskoteka, nes šokome kartu su kitų teatrų vaikinais. Nenoriu namo…” (Meilutė K.)

Sveikiname sėkmingai įsiliejusias į mūsų spektaklį Eveliną, Indrę, Augustę, Beatričę bei festivalio žurnalistę Žilviją. Kviečiame norinčius prisijungti prie mūsų kolektyvo. Sąlyga viena: „Mylėti meną savyje, o ne save mene” (pagal K. Stanislavskį).

Teatro studijos vadovė Zita Butiškytė