• header01.jpg
  • header05.jpg
  • header05a.jpg
  • header06.jpg

KUC: Paroda „Studijos užsienyje 2014“

Paroda „Studijos užsienyje 2014“

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos III - IV klasių moksleiviai vasario 11 d. dalyvavo tarptautinėje aukštojo mokslo parodoje „Studijos užsienyje 2014“. Mokiniai turėjo puikią galimybę susitikti su atstovais iš 14 Europos aukštųjų mokyklų ir koledžų (Didžiosios Britanijos, Danijos, Nyderlandų ir Šveicarijos universitetų) ir gauti vertingų praktinių patarimų iš užsienyje jau besimokančių lietuvių. Įdomiu ir naudingu laisvalaikiu besidomintį jaunimą parodos organizatoriai taip pat supažindino su savanorystės ir kalbų turizmo galimybėmis ne tik Europoje, bet ir Azijoje bei Afrikoje.

Mokiniai taip pat galėjo padiskutuoti su profesionaliais karjeros konsultantais, kurie padėjo jiems pasirinkti studijų kryptį ir studijoms užsienyje, ir Lietuvoje. Drąsiausieji gimnazistai pasitikrino savo anglų kalbos žinias atlikdami bandomąjį „PTE General“ testą, kurį išlaikius suteikiamas daugelio Jungtinės Karalystės aukštųjų mokyklų pripažįstamas pažymėjimas.

Karjeros koordinatotė Daiva Borovkovė

Uniformų užsakymas

Dėl  prisijungimo duomenų

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: it.atsiskaitymai@yahoo.com.
Laiške būtinai nurodykite savo vardą, pavardę bei klasę. Mokinių tėvai turėtų nurodyti savo ir savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Partneriai