• header01.jpg
  • header09.jpg

GIMNAZIJOS XXII ABITURIENTŲ LAIDOS BRANDOS ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ

Gerbiamieji!

Kviečiame į Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos XXII abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo šventę, kuri vyks 2016 m. liepos 15 d.18 val. VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28).

Papildoma informacija: abiturientai atvyksta 40 min. anksčiau. Apranga - šventinė. Mokinių, nedalyvavusių įteikimo akte, atestatus  gimnazijos raštinėje gali atsiimti tik  asmenys, turintys notaro patvirtintą įgaliojimą, nuo 07-18 d. 9- 13 val.

KUC: Paroda „Studijos užsienyje 2014“

Paroda „Studijos užsienyje 2014“

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos III - IV klasių moksleiviai vasario 11 d. dalyvavo tarptautinėje aukštojo mokslo parodoje „Studijos užsienyje 2014“. Mokiniai turėjo puikią galimybę susitikti su atstovais iš 14 Europos aukštųjų mokyklų ir koledžų (Didžiosios Britanijos, Danijos, Nyderlandų ir Šveicarijos universitetų) ir gauti vertingų praktinių patarimų iš užsienyje jau besimokančių lietuvių. Įdomiu ir naudingu laisvalaikiu besidomintį jaunimą parodos organizatoriai taip pat supažindino su savanorystės ir kalbų turizmo galimybėmis ne tik Europoje, bet ir Azijoje bei Afrikoje.

Mokiniai taip pat galėjo padiskutuoti su profesionaliais karjeros konsultantais, kurie padėjo jiems pasirinkti studijų kryptį ir studijoms užsienyje, ir Lietuvoje. Drąsiausieji gimnazistai pasitikrino savo anglų kalbos žinias atlikdami bandomąjį „PTE General“ testą, kurį išlaikius suteikiamas daugelio Jungtinės Karalystės aukštųjų mokyklų pripažįstamas pažymėjimas.

Karjeros koordinatotė Daiva Borovkovė

2016 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Uniformų užsakymas

EMP (elektroninis mokinio pažymėjimas)

Nuo 2015-2016 mokslo metų mokiniai į gimnaziją gali įeiti tik su elektroniniu mokinio pažymėjimu (EMP). EMP išdavimo, naudojimo ir apmokėjimo aprašas.

EMP naudojimo reikalavimai:

Draudžiama kortelę sulenkti daugiau kaip 20° kampu;
Saugoti kortelę nuo mechaninio, cheminio, drėgmės, temperatūrinio, elektromagnetinio ar kitokio išorinio poveikio;
Nelaikyti kortelės kartu su kietais daiktais (raktais, monetomis ir kita), kurie gali pažeisti kortelės paviršių.

Rekomenduojame įsigyti pažymėjimo dėklą (pvz.), kuris apsaugos kortelę nuo mechaninio pažeidimo.

Dėl  prisijungimo duomenų

Partneriai