Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos vaikinų rankinio pasirodymas - Auksinis

2017 m. birželio 2-3 d.  Alytuje,  vyko Lietuvos mokyklų sporto žaidynių berniukų rankinio finalinės varžybos. Į finalinį ketvertą, nugalėję savo varžovus zoninėse ir tarpzoninėse varžybose, patekoKauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija, Varėnos Ąžuolo gimnazija, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija ir Šilalės r. Kaltinėnų A.Stulginskio gimnazija. Finalinės varžybos vyko vieno rato sistema.

Tai reiškia, kad visos komandos susitiko viena su kita  po vieną kartą. Varžybos vyko dvi dienas, pirmą dieną teko susitikti su Varėnos Ąžuolo gimnazija ir Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, o sekančią dieną su Šilalės r. Kaltinėnų A.Stulginskio gimnazija.Tai buvo reto grožio, įtampos, atkaklumo, kovos, varžybos, vertos tikro finalo. Teko atiduoti visą savo širdį, visas jėgas, išlieti daug prakaito, kad iškovotume taip trokštamą pergalę. Vienuolikos įvarčių skirtumu36:25 buvo nugalėta Varėnos Ąžuolo gimnazija, aštuonių įvarčių skirtumu 31:23 Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija ir dvylikos įvarčių skirtumu 34:22 Šilalės r. Kaltinėnų A.Stulginskio gimnazija. Pergalės šokį šoko Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos vaikinai. Laurai, auksinės ir stipriausios gimnazijos Lietuvoje titulas atiteko Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai.

Sveikiname: Virgilijų Urbšį kūno kultūros mokytoją-metodininką paruošus komandą, kuri Lietuvos mokyklų sporto žaidynių vaikinų rankinio varžybose iškovojo  PIRMĄJĄ VIETĄ.

Sveikiname: Garliavos Juozo Lukšos gimnazistus: Tautginą Mirijauską, Tautvydą Jožionį, Luką Remeiką, Andrių Montvilą, Matą Mikucką, Julijų Šeinauską, Karolį Dovydaitį, Mykolą Raudžių, Žygimantą Artamanovskį, Roką Sutkevičių, kurie Lietuvos mokyklų sporto žaidynėse iškovojo PIRMĄJĄ VIETĄ.

Dėkojame:  trenerei Laimai Bernatavičiūtei ir Jonui Mykolaičiui  už pagalbą ruošiant komandą finalinėms varžyboms.

Šią savaitę1922